FHS2D02F 1310/1550nm Singlemode Rankinį Optinį šviesolaidžio Šviesos Šaltinis

  • Pakuotės Dydis: 20cm x 19cm x 18cm (7.87in x 7.48in x 7.09in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 1.0kg (2.20lb.)
Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: l1073

€79.17 €73.63

FHS2D02F 1310/1550nm Optinio Pluošto Šviesos Šaltinis

Aprašymas:

FHS2 Serijos Optinis Lazerio Šaltinis yra pažangi versija Lazerinių Šaltinių, su daugiau funkcijų ir daugiau funkcijų.

Auto-bangos ilgis Pripažinimo:

FHS2 Serijos Optinis Lazerio Šaltinis perduoda, kurių bangos ilgis-identifikavimo skaitmeninis šifruotas protokolas, leidžianti FHP2 Serijos Optinės Galios Matuoklis automatiškai naudoti tinkamą kalibravimo bangos. Ši funkcija sumažina bendravimo poreikis tarp dviejų technikai ir sumažėja tikimybė padaryti klaidų.

FHS2 Serijos Optinis Lazerio Šaltinis siūlo puikų stabilumą ir perkeliamumas tikslią optinio pluošto bandymai.

Bendra išvesties prievadas suteikia stabilios lazerio galia ne dual bangos. Kompaktiškas įrenginys veikia arba nuolatinės veikos (CW) režimu, arba moduliacijos režimu. Žemas baterijos indikatorius primena, kad vartotojas, pakeisti bateriją.

Savybės:

§ Lengva naudoti, tiesiai į priekį operacija

§ Akį traukiantis rankinės išvaizdą

§ LCD apšvietimas lengva operacija tamsoje aplinka

§ ±3dB reguliuojamas išėjimas

§ Daugkartinio įkrovimo baterija viduje

§ 850 & 1300nm galima multimode bandymai

§ Vienerių metų garantija, o rekomenduojama kalibravimo intervalas

Specifikacija:

Tipas

FHS2D02

FHS2D02F

AUKŠTESNIOJOJE LIAUDIES MOKYKLOJE-2D03

AUKŠTESNIOJOJE LIAUDIES MOKYKLOJE-2D03F

Išėjimo Bangos Ilgis

1310 & 1550nm

850 & 1300nm

Spinduolis Tipas

LD

Išėjimo Stabilumo

trumpalaikis (15min):

Centrinis Bangos Ilgis

1310±20nm & 1550±20nm

850±10nm & 1300±20nm

Spektrinis Plotis

5nm

Išėjimo Dažnis(Hz)

270Hz, 1kHz, 2kHz

Išėjimo Galia

-5dBm±0,5 dB

Reguliuojamas Diapazonas

±3dB,0.1 dB/žingsnis

N/A

±3dB,0.1 dB/žingsnis

N/A

Automatinis Maitinimo išjungimas

Taip

Atgal šviesos

Taip

Darbinė Temperatūra

Nuo -10 iki +50 laipsnių

Laikymo Temperatūra

Nuo -20 iki +70 laipsnių

Maitinimo šaltinis

2vnt*Ni-MH AA (2500mAh)

Matmenys

160mmL*76mmW*45mmH

Neto Svoris

270g

Standartiniai Priedai:

FC/PC adapterio, SC/PC adapterio, 3*keraminiai rankovėmis, 2*AA įkraunamos baterijos, AC/DC įkroviklis, krepšys, vartotojo žinynas, bandymo ataskaita

Pasirenkami Priedai:

ST adapteris (modelis: N000500);

Vyrų FC moterims, LC adapter LC jungtis (modelis: HD078)

Pritaikymas:

APC lazerio paleidimo

Modelio Numeris FHS2D02FPrekės Pavadinimas GrandwayBangos ilgis 1310/1550nm

Žymos: šaltinis 4 žibintai, šaltinis automobiliai, šaltinis tatuiruotė, Pigūs šaltinis 4 žibintai, Aukštos Kokybės šaltinis automobiliai, Kinija šaltinis tatuiruotė Tiekėjų.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas